spordinadal

17.09.2016 kl 11:00

Rae valla elamusspordipäev

Elamusspordipäev kuulutab avatuks äsja alanud kooliaasta treeningute hooaja ja ühtlasi paneb punkti üle-Euroopalisele Spordinädal 2016 kampaaniale.

Spot of Tallinn avab Elamusspordipäeval uksed kl 11:00. Avastamisrõõmu, uusi kogemusi ja erksaid emotsioone pakkuv päev lõppeb kl 18:00.

Päeva jooksul toimub arvukalt demonstratsioonesinemisi ja kõigil huvilistel on võimalik teha treenerite juhendamisel tutvust trampoliini hüpete, akrobaatika, BMX-i, tõukeratta- ja rulasõiduga, karatega.

Rohkem infot ja registreerimine:

http://www.spordinadal.ee/liikumine-teeb-erksaks/sundmused/spot-of-tallinn-elamusspordipaev 

 

Programm

Spotis on vahemikus 10:00 – 18:00 päev otsa vabatreeningud: BMX kross, akrobaatika, trampoliinid, parkuur, tricking, tõukeratas, rulasport, fitness- ja sportvõimlemine. harrastada saab nimetatud spordialasid terve päev, kindlatel kellaaegadel on proffide poolt demoesinemised. Programmi juhatab ja kommenteerib päevajuht

ainult DEMO esinemised toimuvad BMX Freestyle, BMX flatland ja spetsiifilise rulasõidu olümpiadistsipliinis (tavaharrastajale lihtsam programm)

11:00 – BMX kross DEMO (Spoti treenerid Euroopa meister Klavs Lisovskis Lätist, Ott Mahlapuu jt Eesti parimad BMX ratturid) – BMX kross olümpiarajal

12:00 – rulasport/tõukeratas/karate DEMO (Eesti parimad rulaspordi ja tõukeratta sõitjad Mikael Barman, Risto Raal ja Eesti noored karatekad) – pool, street, akro aladel

PÕHIPROGRAMM KOOS SPORDISANGARITEGA

12:45 – 13:00 elamusspordipäeva keskse programmi avamine ja kõned:

          EOK asepresident Jüri Tamm,  Rae vallavanem Mart Võrklaev

13:00 – akro ja trampoliinide ala – demoesinemised Guinessi rekordi omanik kätel pöörlemises Maksim Nikolajev, Spoti treenerid Roman Burkovski Spotist ja Reigo Värava, Fitnessi maailmameister Oleg Anissimov, laste fitnessi kava koos Kristina Koroljakiga) 

13:10 – uue olümpiaala karate demoesinemine – Eesti karate noored, kohal Liisi Lirisman, kaasa lööb karate maailmameister Marko Luhamaa (kinnitamisel)

13:20 – parkuuri raja läbimine koos juhendajatega – lapsed, noored, harrastajad, Ott Kiivikas, Ksenija Balta, Liis Lemsalu (kinnitamisel)

13:30 – spordijuhid trampoliinidel koos juhendajatega 

13:40 – BMX kross pumptrackil koos juhendajatega Allar Raja, Tõnu Endrekson, Tanel Padar (kinnitamisel), paarissõidud

13:50 – alustab rula/tõuks/BMX poolis ja streetis – demo

14:00 – kokkuvõtted, osalejate vahetud muljed, loosimised, pildistamised, autogrammid jne

———————————————————————-

14:20 – karate demo jätkub, soovijad saavad kaasa lüüa

15:00 – BMX kross demoesinemised ja kes soovib see proovib väljas olümpiarajal ja sees pumptrackil

16:00 – BMX Freestyle & Flatland demo streetis ja rula ja tõuksi demo poolis ja hüpped launch padil

17:00 – akrobaatika, trampoliinid ja sportvõimlemise demod

Demode järgselt kõigil võimalus juhendajate juuresolekul proovida kõiki alasid max 15 minutit järjest

Päeva jooksul mängib muusikat mängib DJ ECUE