Spot of Tallinn on tegutsenud nüüdseks veidi enam kui aasta ning selle aja jooksul on hoones kanda kinnitanud Spordiklubi Airpark, kes juba teist hooaega korraldab kaasaegseid ja kõrgetasemelisi treeninguid. Spordiklubis Airpark saab tegeleda mitmete erinevate uute ja traditsiooniliste spordialadega nagu jalgrattaspordi BMX kross, freestyle-suusatreeningud, tõukerattasõit,  akrobaatika, sportvõimlemine, tricking ja parkuur.

Algaval sügisel, alates 4.septembrist, pakub Spordiklubi Airpark treeninguid juba eelmisest hooajast tuttavaks saanud spordialadel: akrobaatika, parkuur, tricking, tõukeratas ja BMX kross, kuid oktoobrist lisandub pakutavate spordialade hulka ka freestyle suusatreening.

Eelmise hooajaga võrreldes on toimunud Spordiklubis väikeseid muudatusi ka treenerite osas ning algaval hooajal on spordiklubi ridades nooremaid ja vanemaid sportlasi treenimas järgmised treenerid: Reigo Värava (akrobaatika), Maksim Nikolajev (akrobaatika), Roman Burkovski (parkuur, tricking), Ken Laumets (parkuur), Georg-Joosep Allikas & Andreas Hinojosa (tõukeratas), Ketlin Tekkel (BMX Kross), Ott Allan Mahlapuu (BMX Kross), Jaan Tults (BMX Kross), Karl-Kristian Alasi (freesytle-suusk).

Spordiklubi Airpark kustub kõiki huvilisi tenni! Esimene treening tutvumiseks tasuta! Kui aga trenn meeldib ning soov edasiste treeningutega jätkata, siis küsi klienditeenindajalt  treeningleping ning täida see ära ja tagasta.

Täpsemat infot treeningaegade, -rühmade ja –hindade kohta leiad Trennide lehel!

 

Meeldivaid treeningelamusi Spordiklubis Airpark