Tule talvevaheajal laagrisse!

10.10.2023

JAANUARI KOOLIVAHEAJA LAAGER SPOT’is 02.01 – 05.01.2024

—> KAVA <—

02.01 – 05.01.2024 toimub Spot of Tallinnas järjekordne universaallaager. Jaanuari laager  pakub kõigile akrobaatika, parkuuri ja tõuksi sõpradele võimalusi tulla oma teadmisi ja oskusi arendama ning sportlikult aega veetma. Laagrisse ootame nii poisse kui  ka tüdrukuid alates 7. eluaastast.

Kogu laagri 02.01 – 05.01.2024 maksumuseks on 150€ (hind sisaldab iga päev ühte toidukorda). Talvelaager toimub linnalaagri formaadis iga päev 10.00-17.00. Laagrisse toimub eelregistreerimine, kuid arvestama peab seda, et laagriliste miinimumhulk on 10 ja maksimum 20 inimest. Kõigil huvilistel on laagrisse võimalik registreeruda kuni 29.12.2023 või kohtade täitumiseni. Registreeri laagrisse SIIN!

Laagri käigus õpitakse erinevaid akrobaatika ja parkuuri elemente, hüpatakse batuutidel, ning tehakse erinevaid trikke. Lisaks eelpool mainitule paneme oma võimed proovile erinevates võistlusmängudes, sõidame tõukeratastel jne. Laagri lõpetame traditsiooniliselt erinevate võistluste ja autasustamisega.

Laagris osaleja ei pea muretsema ka oma lõunasöögi pärast, kuna kõiki laagri lapsed saavad koha peal süüa.

Spot of Tallinna talvist laagrit viivad läbi meie endi treenerid: Reigo Värava (akrobaatika), ja Georg-Joosep Allikas (tõukeratas). Päeva viimases blokis tegelevad lastega meie instruktorid.

NB! Laagri hind ei sisalda tõukeratta ja kiivri renti. Juhul kui lapsel enda isiklikku tõukeratast ei ole, siis laagri tegevuste tarvis on võimaik rentida tõukeratast hinnaga 5€/päev ja kiivrit 2,5€/päev. Kui need asjad on endal olemas, siis võib ja tasub need julgelt kaasa võtta!

PS! Iga päev peale ametliku osa lõppu on kõigil soovijatel võimalik osta sama päeva piletit -50% soodsamalt. (Ei laiene inventari rendile)

NB! Spot of Tallinn jätab endale õiguse teha muudatusi laagri kavas ja sisus!

Lisainfo e-maili teel jana@spotoftallinn.ee  

Share:
<