Street course

Streetpark (tänavapark) on skatepark, mis imiteerib linnapildis leitavaid elemente. Streetpark´i kujunduses on kasutatud palju erinevaid rail´e (käsipuid), ditch´e (kallakuid), quartereid (veerandringe), box`e (kaste) ja treppe. Spoti streetpark`i teeb eriliseks elementide arvukus ning pargi ehitusel kasutatud materjalid. Pargi vineerosa on samuti kaetud uut tüüpi vineeriga, mis on vastupidavam ning mis on tunduvalt parema haakumisega kui tavaline vineer. Lisaks võib pargist leida box´e, mille valmistamisel on kasutatud betooni.

 

Streetpark sobib peamiselt algajale või tehnilise stiiliga sõitjale. Algajale on streetpark sobilik madalate elementide poolest. Tehnilise stiiliga sõitjad saavad aga sooritada väga keerukaid trikkide jadasid. Streepark sobib nii rula-, bmx-i, tõukerattasõitjale, kui ka trikiuisutajale.

 

Spoti Streepark´ist leiab külastaja väga erinevaid ja tehnilisi elemente. Pargis on 6 erineva tasemega (erineva kõrguse ja kujuga) rail´i ja 4 erinevat box´i, millele lisanduvad veel ledge box´id. Samuti erineva kuju ja suurusega quarter´id, trepp ja väike flybox.

<