Sünnipäev

KORRALDA OMA SÜNNIPÄEV SPOT OF TALLINNAS

Spot of Tallinn on suurepärane koht, et pidada igati meeleolukat ning meeldejäävat sünnipäeva. Sünnipäeva pidamiseks on meil olemas kaks ruumi (kollane ja roheline sünnipäevatuba). Kollane sünnipäevatuba on pisut suurem ning mahutab kuni 25 inimest ning roheline mahutab umbkaudu 15-20 inimest.

Mõlemad sünnipäevatoad on varustatud laudade ja toolidega ning sünnipäevatubadele annavad ilmet aknad, mis olenevalt toast avanevad kas Peetri külale (roheline tuba) või akrobaatikaalale ja launch pad’ile (kollane tuba). Lisaks on sünnipäevatoas olemas 1 x kauss, 1 x tordilabidas, 1 x nuga, 2 x mahlakann (küsi ja hiljem tagasta administraatori letti)

Sünnipäevale lisandub vajadusel tõukeratta ja kiivri rent vastavalt 2 € ja 1€ inimese kohta.

SUVINE STANDART SÜNNIPÄEVAPAKETT SISALDAB:

Suvine sünnipäevapeo standartpakett 15 le sisaldab sünnipäevatoa kasutust koos juhendajaga (2,5h), akrobaatikaala kasutust 50 min ja tõukerattasõitu pumptrack’il50 min. Sünnipäevapidu algab kas akrobaatikaga või tõukerattaga, sõltuvalt päevast ja sünnipäeva kellaajast.

Sünnipäevaseltskond liigub üheskoos ning kasutab korraga ainult ühte ala, mitte ei jagune alade vahel laiali!

HIND 250 (kuni 15 osalejat)

Suveperioodil sünnipäevade ajad kokkuleppel.

 

SUVINE ILMA INSTRUKTORITA SÜNNIPÄEVA PAKETT:

Sisaldab sünnipäevatoa kasutamist ja 15 pileteit saali (2,5h). Saali saab kasutada vastavalt saali ajagraafikule. 

Hind 170€ (kuni 15 last)

 

Sünnipäeva info ja broneerimine adeele@spotoftallinn.ee või tel 55996165 (tööpäevadel 9:00 – 17:00). Sünnipäeva broneering on kinnitatud peale sellekohase lepingu allkirjastamist ja 50% lise ettemaksu arve tasumist.

<