Tallinna külje all Peetris asuv elamusspordikeskus Spot of Tallinn, mis avati veebruaris 2016 aastal on ainulaadseim kogu Euroopas. Keskus on lisaks kohalikele kasutajatele kujuneda kogu Euroopa ekstreemspordi harrastajate mekaks, kuna pakub maailmatasemel võimalusi nii professionaalsetele sportlastele, harrastajatele ja tulevastele tippudele nii Eestis, Euroopas kui kogu maailmas.

Spoti teeb ainulaadseks selle mitmekülgsus, mis võimaldab paljudel noortel harrastada ja tegeleda huvi ning elamust pakkuvate liikumisvormidega. Siin on maailmatasemel tingimused ekstreemspordi fännidele ning suurepärased võimalused teistegi spordialade arendavateks treeninguteks. Keskuses on head võimalused traditsioonilisemate alade nagu sportvõimlemise, akrobaatika, gümnastika, rulluisutamise, tantsu ja suusatamise harjutamiseks. Samuti on võimalus harrastada populaarseid kaasaegseid alasid nagu jalgrattasport, BMX alad, rulasport, tõukerattasõit, uisutamine, longboardingtricking, vigursuusatamine ja paljud teised. Lisaks loetud spordialadele saab keskuses teha ka võistkondlike spordimängude, sõudmise, vehklemise, võitluskunstide ja kergejõustiku alade treeninguid.

Kompleksi sisehall koosnebki BMX krossi treeningrajast, skateparkidest, sportvõimlemise ja akrobaatika osast, trampoliinidest, poroloonbasseinidest, drop-in atraktsioonist ning paljust muust. Kõik eelolev loob võimaluse treenida ja võistelda Eestis aastaringselt ilmastikust olenemata. Spoti siseatraktsioonid on disaininud Woodward keskuste peadisainer Nate Wessel (USA) ja keskuse kõrval asuva maailma tipptasemel BMX krossiraja Tom Ritzenthaler (USA), kelle käe all on valminud ka Pekingi, Londoni ja Rio de Janeiro olümpia võistlusrajad. Lisaks osales BMX krossiraja ehitamisel kahekordse olümpiavõitja  Maris Strombergsi treener Ivo Lakucs.

Spoti ühel rajajal, ettevõtjal Mait Merilool tuli ideee enda laste pealt, ehitada keskus aktiivse spordiga tegelemiseks, kuna Eestis seni puudusid vastavad võimalused treenida tasemel, mis võimaldaksid maailma areenil nendel spordialadel olla konkurentsivõimeline. Teine keskuse rajaja on Mario Kalmre, kellel on pikaajaline kogemus erinevate elamusspordiürituste läbiviimisel ning sarnaselt Maidule soov luua Eestisse kaasaegne elamusspordikeskus.

Kuigi ekstreemsport tundub esmapilgul üksnes noorte pärusmaa, siis tegevust leiavad ja elamuse saavad siit igas vanuses huvilised. Spot on sobiv perespordi harrastajatele – alustada saab pehmematelt ja väiksematelt atraktsioonidelt ning liikuda edasi järjest suurematele ja raskematele -, siin on kõigile midagi. Meie juhendajad, treenerid ja meeskond teevad kõik selleks, et keskuse külastajal oleks hea olla. Korraldame aastaringselt erinevaid sportlike tegevusi, treeninguid, koolitusi ja võistluseid – kõikvõimalike vaba aja sisustamise vorme erinevas vanustes noortele ja täiskasvanutele.

Keskuse üle tunneb rõõmu ka Eesti tuntuim ekstreemsportlane Kelly Sildaru: «Ma olen väga õnnelik, et Eestis nüüd selline koht olemas on. Saan siin tornides uiskudega harjutada saltosid ja trikke, mida muidu sain teha ainult lumel.»

<