Spoti juures tegutseb spordiklubi AIRPARK

Spotis saab tegeleda mitmete erinevate uute ja traditsiooniliste spordialadega nagu jalgrattaspordi BMX kross ja BMX freestyle, rulasport, tõukerattasõit, rulluisutamine, longboarding, akrobaatika, sportvõimlemine, tricking, parkuur, freestyle suusatamine, lumelauasõit, trampoliinihüpped ja paljude teiste spordialade treeningettevalmistusega. Lisaks nende alade igapäevasele harrastamisele on Spoti juurde 2015.a. novembrist loodud spordiklubi Airpark, kes viib läbi üle-Eestilisi ja aastaringsed elamusspordi programme, spordipäevakuid koolide lastele ja noortele, on partneriks EV 100 raames toimuvatele üritustele, korraldab rahvusvahelisi võistlusi ja koolitab tulevasi treenereid. Eesmärgiks on maksimaalselt arendada noorte liikumisharjumusi läbi neile sobivate klassikaliste ja elamusspordialade erinevate vormide. Võimalus on astuda spordiklubi toetajaliikmeks ja panna oma laps meie klubisse trenni!

Klubi tegevused:

  • Treeningute läbiviimine Spotis (akrobaatika, tõukerattakool, BMX treeningud)
  • Üleriigiline liikumisharrastuse- ja spordiprogramm „Paremate valikute nimel“
  • Võistluste korraldamine (BMX krossi Rio OM kvalifikatsioonivõistlus King of Tallinn, Tallinna MV, Skandinaavia karikavõistlused)
  • Partnerlus EV 100 programmi raames
  • Coca Cola ja EOK liikumisharrastuse projekt „Liikumine teeb erksaks“

Klubi toetajad:
Elamusspordikeskus Spot, Kultuuriministeerium, Hasartmängumaksu nõukogu, Eesti Kultuurkapital, Tallinna linn, Eesti Olümpiakomitee, Rae vald, Peetri alevik.

Kontaktid:

Lepingute ja treeningutega seotud küsimustega pöörduge:
Kertu Rand +372 55 996165
jana@spotoftallinn.ee

Spordiklubi Airpark MTÜ
Jaan Tults
e-post: klubi@spotoftallinn.ee

Aadress: Krati tee 2, Rae vald, Harjumaa, 75312, ESTONIA
pangakonto nr: LHV pank a/a EE657700771001788838

 

<