Spot of Tallinn on tegutsenud nüüdseks veidi enam kui aasta ning selle aja jooksul on hoones kanda kinnitanud Spordiklubi Airpark, kes juba teist hooaega korraldab kaasaegseid ja kõrgetasemelisi treeninguid. Spordiklubis Airpark saab tegeleda mitmete erinevate uute ja traditsiooniliste spordialadega nagu jalgrattaspordi BMX kross, freestyle-suusatreeningud, tõukerattasõitakrobaatika, sportvõimlemine, tricking ja parkuur.

Algaval sügisel, alates 31. augustist, pakub Spordiklubi Airpark treeninguid juba eelnevatest hooaegadest tuttavaks saanud spordialadel: akrobaatika, parkuur, tricking, tõukeratas, freestyle suusk ja BMX kross.

Spordiklubi Airpark ridades viivad algaval hooajal 2020/21 treeninguid läbi järgmised treenerid: Reigo Värava (akrobaatika), Maksim Nikolajev (akrobaatika), Roman Burkovski (parkuur, tricking), Ken Laumets (parkuur), Georg-Joosep Allikas & Andreas Hinojosa (tõukeratas), Jaan Tults (BMX Kross), Ott Allan Mahlapuu (BMX Kross), Karl-Kristian Alasi (freesytle-suusk).

Spordiklubi Airpark kustub kõiki huvilisi tenni! Esimene treening tutvumiseks tasuta! Kui aga trenn meeldib ning soov edasiste treeningutega jätkata, siis küsi klienditeenindajalt treeningleping ning täida see ära ja tagasta.

Täpsemat infot treeningaegade, -rühmade ja –hindade kohta leiad Trennide lehel!

Lisa küsimused võite saata adeele@spotoftallinn.ee

Meeldivaid treeningelamusi Spordiklubis Airpark

<