Spot of Tallinn on tegutsenud alates 2016 aastast ning selle aja jooksul on hoones kanda kinnitanud Spordiklubi Airpark, kes korraldab kaasaegseid ja kõrgetasemelisi treeninguid. Spordiklubis Airpark saab tegeleda mitmete erinevate uute ja traditsiooniliste spordialadega nagu jalgrattaspordi BMX kross, freestyle-suusatreeningud, tõukerattasõitakrobaatika, tricking ja parkuur.

Spordiklubi Airpark ridades viivad algaval hooajal 2021/2022 treeninguid läbi järgmised treenerid: Reigo Värava (akrobaatika), Maksim Nikolajev (akrobaatika), Margareta Schönberg (akrobaatika), Roman Burkovski (parkuur, tricking), Ken Laumets (parkuur), Georg-Joosep Allikas, Ott Aleksander Raud & Semjon Bassov (tõukeratas), Jaan Tults (BMX Kross), Janek Maidla (BMX Kross), Karl-Kristian Alasi (freesytle-suusk).

Spordiklubi Airpark kustub kõiki huvilisi tenni! Esimene treening tutvumiseks tasuta! Kui aga trenn meeldib ning soov edasiste treeningutega jätkata, siis küsi klienditeenindajalt treeningleping ning täida see ära ja tagasta.

Täpsemat infot treeningaegade, -rühmade ja –hindade kohta leiad Treeningud lehel!

Lisa küsimused võite saata adeele@spotoftallinn.ee

Meeldivaid treeningelamusi Spordiklubis Airpark

<